Reference

Ne každý je ochotný zanechat zprávu. Děkuji těm, kdo ji zanechali... i mne totiž  pomáhají růst

Reakce na Životní mapy®

"Včera jsme si to s dcerou večer užili, ona byla jak vyměněná, se mi zdálo... Jindy si sotva řekneme pár vět.
Připadám si po mapě daleko klidnější.
Ivo, chtěla bych ti ještě jednou moc a moc poděkovat za to, jakou trpělivost jsi se mnou měla. Myslím, že to pro mě nikdo neudělal nebo si to fakt nepamatuji. Moc si toho vážím!"

Lenka H.

Reakce na školení Objev svého Tygra®

Víte, po tom, co jsem tady slyšel, tak Vám musím říci, že jsem tohle celou dobu zažíval na základní škole. Jen jsem to neuměl popsat dospělým. Chodil jsem k psychologovi a bral medikamenty. Kdyby tohle věděli moji rodiče už tenkrát...

David S.

Reakce na Životní mapy®

Dostal jsem poukázku na tuhle metodu, o které jsem nic nevěděl. To, že se mi otevřou staré situace s mými rodiči, probereme to a dostanu konečně odpověď proč se mi to děje, jsem vůbec netušil.

Petr Š., 32 let


Reakce na školení Objev svého Tygra®

Bylo to pro mě úplně nové, nikdy jsem o tygrovi nečetla ani neslyšela. Vzhledem k tomu že mám syna s Aspergerem a ADHD, tak vítám jakoukoli možnost se mu přiblížit a pochopit jeho chování.

Bylo vidět že jste zaujatá, že tomu věříte. Bylo moc fajn Vás poslouchat a pak si i namalovat svého tygra. Určitě jsem si z toho odnesla hodně jak do osobního, tak i do pracovního života.

Marcela F.

Reakce na Životní mapy® 

Životní mapy mi pomohly poodstoupit. Najednou jsem byl v situacích, které mě rozčilovaly jako pozorovatel, díky tomu jsem začal ve spoustě situacích reagovat jinak, s klidem, začaly mi přicházet odpovědi na otázky, se kterými jsem si dříve nevěděl rady, jakoby jsem měl najednou klíč na problémy, které se předtím zdály nevyřešitelné nebo neidentifikovatelné. U většiny zjistíte, že ty věci najednou nejsou problém, minimálně nejsou váš problém. Díky tomu jste klidnější a šťastnější. Dokážete rozpoznat co je pro vás důležité a tomu věnujete pozornost, ostatní věci jako by vás neovlivňovaly, nekazily vám náladu a nerozptylovaly vás od těch důležitých. To vás naučí říkat slovo "NE" aniž byste měli špatný pocit. I díky tomu máte čas si všímat toho podstatného, to ocení i lidi kolem vás, a s tím si vyčistíte prostor kolem sebe.

Filip

Reakce na Životní mapy®

Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu a bála se už pár dní před termínem. Věděla jsem, že to bude síla a také byla. Mapa se mnou opravdu pracovala ještě pár dní a doznívaly všechny věci. Za mne doporučuju na plné čáře a už se těším na další setkání!

Jana, 45 let


Reakce na Životní mapy®

Dělám si u Ivy cyklus map a každý rok stojí za to. V každém roce nacházím témata k řešení. Opravdu se začnou dít věci!

Anička

Reakce na Životní mapy® 

Abych řekl pravdu, vůbec jsem tomu nevěřil a mapu jsem dost odbyl. Jenže i přesto mi paní Iva řekla spoustu věcí, situací i vztahů, v kterých jsem se opravdu poznal. Svou druhou mapu už jsem maloval úplně jinak a viděl jsem u samotné práce spousty věcí, které mi pomáhají pochopit co se mi děje v mém životě.

Roman, 42 let

Reakce na Životní mapy® 

Ještě jednou moc děkuji za naše milé setkání a váš úžasný přístup.:-) Kuba byl spokojený a líbilo se mu u vás. Moc mi pomohlo si některé věci uvědomit. Pokouším se je nově vsunout do naší rodinky. Je u nás méně dramatických situací...

Kristýna P.

Reakce na školení Objev svého Tygra®

Moc děkuji, bylo to pro mě hodně přínosné. Již rok chodím na psychoterapie pravidelně a tohle mi pomohlo mnohem rychleji pochopit jaká jsem, proč reaguji na věci jak reaguji. Že je u mě vlastně v pořádku, že jsem citlivá a mám v sobě hodně emocí.

Ještě jednou moc děkuji a pokračujte v tom, co děláte!

Zuzana M.

Reakce na Životní mapy®

Životní mapy pro mě byly velice zajímavé. Musím přiznat, že jsem se toho bála, protože jsem vůbec nevěděla co mne čeká, ale byl to parádní magický zážitek. Nejtěžší pro mě bylo malovat ty barvy. Co mě překvapilo? Že jsi vlastně už byla druhá, která se mnou řešila mámu... To, že neumím říkat NE, tak na tom musím ještě dost pracovat. Ale když nastane situace, kdybych měla to NE říct, vzpomenu si na tebe a životní mapy a už mi to šrotuje, takže v tom mi to pomohlo určitě.. Cítila jsem asi všechny pocity... radost, napětí, uvolnění, ale i úzkost a stres... 

Ještě jednou moc děkuji!

Lucka S.

Reakce na školení Objev svého Tygra®

Bylo to naprosto boží, opravdu! Děkuji za to!

Jiřina V.

Reakce na workshop ve školce - Tygří svět®

Je to až s podivem, jak děti reagovaly na svého tygra. Co dostala Iva z dětí za odpovědi, nás ve snu ani nenapadlo. Rychlíky nám zpomalila a uzavřené děti zase rozmluvila. Už jsme zvědaví na příští setkání, vidíme v tom velký potenciál!

paní učitelka ze školky

Reakce na Životní mapy®

Mnoho let se pokouším pracovat sama na sobě, dokonce jsem si myslela, že s již nežijícími rodiči mám vše zpracované. Potom jsem si stoupla před šablonu a začala kreslit. Vynořily se staré rány, emoční boje a stresy, co mě stále dokola držely ve strnulosti. Vztek na otce se mi konečně uvolnil. Ještě pár dní se mi zdálo o různých situacích, které se postupně uklidňovaly až odezněly. Nikdy jsem si nemyslela, jak je tato metoda funkční!

Marie Ž., 58 let

Reakce na Životní mapy®

pozn. Práce s mapou s mojí vlastní dcerou byla náročná.

Po týdnu mne zastavila na chodbě a hrubě mi  vynadala: "Jak je jako možné, že z blbého obrázku mi vidíš až do duše?! Jak jako přečteš co cítím, protože jsem to nikomu neřekla?!"

Nicméně dcera se mi otevřela, více spolu mluvíme, je mezi námi více důvěry. Mapa samotná ji nakopla, začala mít více koníčků, jde si za svým cílem stát se učitelkou v MŠ a více spolupracuje i pomáhá doma.

Sandra, 14 let


ZDE MŮŽETE NAPSAT SVOU ZKUŠENOST, ZPRÁVA MI PŘIJDE DO EMAILU


DALŠÍ REFERENCE NA METODU ŽIVOTNÍ MAPY® NALEZNETE: