Skrytý stres

11.01.2024

Skrytý stres, který vychází z našeho raného naprogramování z dětství, ze vzorců tak skrytých a přitom nepatrných, že nám připadají jako přirozená součást našeho JÁ, je dopadem na naše fyzické zdraví.
Dáváte přednost zájmům a potřebám ostatních před svými vlastními?


Když se z nějakého důvodu neumíme naučit říkat ne, naše tělo to nakonec může udělat za nás. Může přijít nemoc i bezmoc, potichu se připlíží pocity úzkosti, deprese, sesypání našeho osobního světa a pocitu točení se v kruhu.

 
k SEBEPŘIJETÍ má dojít ve 12 letech. Máte se rádi nebo si myslíte, že žijete pro ostatní nebo dokonce žijete život někoho jiného? Kdo vlastně jste a čím jste?


Na Životních mapách® se toto skryté "MALÉ NIC" odhalí, dochází k pochopení odkud to přišlo a dává možnost tuto tíživou situaci přijmout.


Nabízím bezpečné místo, kde to můžeme spolu probrat. Kde se sami uvidíte, uslyšíte mnoho AHA momentů a pochopíte vlastní nastavení.


Projektivní, diagnostická a terapeutická metoda, kde pracuju s dětmi od 3 - 12 let a s dospělými. Mapa vám ukáže také školní zralost dítěte, možnou šikanu, komunikační typ a mnoho dalšího.
Zavolejte, napište, promluvíme si spolu o možnostech jak žít šťastněji.
Nebo vyhledejte na oficiálních stránkách Životních map® mého kolegu či kolegyni z Vašeho okolí. Kdo je zde uvedený je zárukou, že má platnou certifikaci od manželů Kopsových - tvůrců metody.

https://www.zivotnimapy.cz